Technologie

CMP stworzyło ClimaProtect®, specjalny termiczny laminat umieszczony pomiędzy warstwami tkaniny, który chroni przed żywiołami, gwarantując jednocześnie doskonałą oddychalność dla maksymalnego komfortu podczas każdego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu.

W wersji ClimaProtect® Medium odzież posiada częściowo podklejone szwy, natomiast w wersji ClimaProtect® Pro szwy są całkowicie podklejone, co zapewnia

doskonałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

 

Tkanina z powłoką hydrofobową bez PFC.

 

Technologia Cool Menthol Boost zapewnia uczucie chłodu dla ciała podczas najbardziej intensywnych aktywności. Następuje podwójne działanie: mentol funkcjonuje jako naturalny czynnik chłodzący, natomiast zastosowany innowacyjny polimer zarządzający wilgocią wspiera naturalne funkcje klimatyzacyjne organizmu.

 

Technologia, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, gwarantując dobre samopoczucie i komfort w każdej sytuacji.

 

Bezszwowe artykuły umożliwiają większą swobodę ruchów podczas ćwiczeń fizycznych. Ich hydrofilowa obróbka sprzyja odprowadzaniu wilgoci, pomagając utrzymać skórę w suchości.

 

Idealny w zimnych, mokrych warunkach, kiedy ważne jest utrzymanie ciepła, Feel Warm Recycled Flat to warstwowa, syntetyczna wyściółka wykonana z recyklingowanego materalu. Jej minimalna objętość pozwala na maksymalną swobodę ruchów, podczas gdy syntetyczne włókno zapewnia doskonałą ochronę, nawet gdy odzież jest mokra.

 

Idealna w zimnych, mokrych warunkach, kiedy ważne jest utrzymanie ciepła. Feel Warm Flat to warstwowa, syntetyczna wyściółka. Jej minimalna objętość pozwala na maksymalną swobodę ruchów, a syntetyczne włókno zapewnia doskonałą ochronę nawet wtedy, gdy odzież jest mokra.

 

Ekologiczna alternatywa dla puchu gęsiego, Feel Warm Flock to wyściółka z włókien sztucznych. Jego struktura flokowa gwarantuje ciepło, oddychalność i wodoodporność (dzięki czemu odzież jest lekka i miękka), a jego zwartość pozwala na maksymalną swobodę ruchów.

 

W pełni klejone szwy

 

PrimaLoft® Black Insulation ThermoPlume® - 100% PCR składa się z małych, jedwabistych piór włókien, które naśladują lekkie ciepło, miękkość i ściśliwość naturalnego puchu gęsiego. Wykonany w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu, ten całkowicie syntetyczny pakiet charakteryzuje się porównywalną z puchem wydajnością - izolacyjnością, ochroną przed deszczem i kompresją. Specjalna mieszanka zastrzeżonych włókien PrimaLoft® tworzy izolację o luźnym wypełnieniu, która zapewnia właściwości termiczne równoważne pod względem budowy do puchu o mocy 500 fill power. Opatentowane wykończenie zapewnia ciepło, nawet w mokrych warunkach. Podczas następnej przygody w górach, podczas wycieczki w góry lub podczas biegu na kawę, skorzystaj z PrimaLoft® Black Insulation. ThermoPlume - 100% PCR będzie Twoim wszechstronnym, trwałym towarzyszem.

 

Izolacja PrimaLoft® Black - 100% PCR została zaprojektowana w całości z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu, aby stworzyć wysokowydajną, przyjazną środowisku izolację. Włókna delikatniejsze niż kaszmir tworzą miliony kieszeni zatrzymujących powietrze, które utrzymują ciepło, gdy temperatura spada. Lekka i wysoce kompresyjna, PrimaLoft® Black Insulation - 100% PCR jest ekologiczną izolacją, która działa z sumieniem.

 

PrimaLoft® BLACK Insulation - 80% ECO posiada wszystkie cechy termicznie wydajnej izolacji z dodatkowymi cechami lekkości, miękkości i ściśliwości jak puch. PrimaLoft® połączył materiał pochodzący w 80% z recyklingu plastikowych butelek z zaawansowaną technologią włókien, aby stworzyć przyjazny dla środowiska, wysokowydajny materiał izolacyjny, który zapewnia natychmiastowe ciepło bez zbędnych kilogramów. PrimaLoft® BLACK Insulation - 80% ECO oferuje całą wydajność, której potrzebujesz podczas codziennych przygód.

 

PrimaLoft® Black Insulation Hi-Loft Ultra został zaprojektowany z myślą o trwałym lofcie i szybkim odzyskiwaniu kompresji. Unikalne, pionowo zorientowane plisy mechaniczne opierają się kompresji, tworząc puste przestrzenie zatrzymujące powietrze, które wychwytują ciepło ciała, zapewniając komfort na długo po spadku temperatury. PrimaLoft® Black Insulation Hi-Loft Ultra zapewnia lekkie ciepło, wydajność termiczną i pakowność, aby być Twoim następnym towarzyszem w zimnej pogodzie.

 

Wykorzystując materiał, który w przeciwnym razie trafiłby na wysypisko śmieci, ta lekka, syntetyczna izolacjalekka, syntetyczna izolacja pomaga chronić więcej niż planety. Pomaga zachować ciepło i komfort każdego poszukiwacza przygód, który ją nosi.Certyfikat Bluesign®, Oeko-tex® i GRS.

 

3M™ Thinsulate™ Featherless Insulation to innowacyjna alternatywą dla puchu. Wygląda i jest odczuwalna jak puch, ale ma jedną cechę, której puch nie posiada - jest cieplejszy, gdy jest mokry.

 

Polimer Sorona® jest częściowo wytwarzany z odnawialnych składników roślinnych. składników roślinnych i jest produkowany z zachowaniem szczególnej dbałości na środowisko. Włókna wykonane z Sorony® zapewniają wyjątkową miękkość i puszystość, dodatkowo oferuje wysoką izolacyjność.

 

Arctic Fleece został wykonany przy użyciu ekologicznych materiałów i barwników, które są nietoksyczne dla użytkownika. Arctic Fleece jest lekki, izolujący, oddychający, odporny na ścieranie, łatwy do prania i szybko schnie.

 

Polar Stretch Performance jest produkowany przy użyciu ekologicznych materiałów i barwników, które są nietoksyczne dla użytkownika. Jest on lekki, izolujący, oddychający, łatwy do prania i szybko schnący.

 

Polar Grid Tech to cienki i wysoce oddychający materiał który może być skompresowany do bardzo małych przestrzeni dzięki swojej charakterystycznej strukturze waflowej. Może być używany do izolacji podczas aktywności na świeżym powietrzu lub jako ciepła warstwa podstawowa w mniej sytuacjach. Rozciąga się i odprowadza wilgoć, a jednocześnie ma świetne zdolności izolacyjne.

 

Ultra lekka, czterokierunkowa tkanina z obróbką węglową aby zapewnić miękkość w dotyku i natychmiastowe odparowanie potu. Wyprodukowana z ekologicznych materiałów i barwników, które są Softech jest ergonomiczny, izolujący, odporny na ścieranie, łatwy do prania i szybkoschnący.

 

Ubrania CMP Knit-Tech są wykonane ze specjalnej mieszanki tkanin, dzięki czemu są niezwykle ciepłe i wygodne. Mogą być noszone jako kurtka w łagodniejsze dni lub jako warstwa środkowa gdy jest chłodniej. Przy produkcji tych ubrań dołożono najwyższej staranności, aby produkcji tej odzieży, aby zapewnić użycie ekologicznych materiałów i barwników, które nie szkodzą użytkownikowi.

 

Polar Highloft jest niezwykle ciepły i wygodny dzięki swojej specjalnej strukturze, która zatrzymuje ciepło wewnątrz. Odzież Highloft jest idealna jako warstwa pośrednia lub jako warstwa zewnętrzna w cieplejsze dni. Produkowane z ekologicznych materiałów i barwników, które są nietoksyczne dla użytkownika, są izolujące, oddychające, odporne na ścieranie, łatwe do prania i szybko schnące.

 

Przędza wełniana z recyklingu w tkaninie Wooltech firmy CMP pochodzi z recyklingu używanych tkanin i odzieży, przetwarzana mechanicznie bez użycia dodatków chemicznych lub barwników, z poszanowaniem środowiska i jego zasobów. Dzięki temu procesowi, odzież i tkaniny znajdują nowe życie.

 

Wełna merynosów ma pewne cechy, które czynią ją szczególnie wyrafinowana. Jest miękka i przyjemna w dotyku, wyróżnia się ze względu na swoje włókna, które mają naturalnie pofalowaną strukturę; tym samym zachodząc na siebie tworzą komory powietrzne, które zatrzymują powietrze, co pozwala na ochronę zarówno przed ciepłem, jak i zimnem.

 

Połączyliśmy funkcjonalne właściwości włókien syntetycznych z właściwościami izolacyjnymi wełny Merino, aby stworzyć tkaninę o wyjątkowej izolacji i oddychalności właściwości.

 

Oeko-Tex® Standard 100 jest międzynarodowym systemem testowania i certyfikacji, który stał się standardem bezpieczeństwa. System certyfikacji, który stał się standardem bezpieczeństwa w całym łańcuchu produkcyjnym tekstyliów, obejmującym surowce surowców, półproduktów i wyrobów gotowych. Testy i certyfikacja są gwarancją, że żadne chemiczne chemiczne szkodliwe dla człowieka i środowiska (lub substancje zakazane) nie zostały użyte na żadnym etapie (lub substancje zakazane) nie zostały użyte na żadnym etapie procesu produkcyjnego oraz że produkt końcowy jest całkowicie bezpieczny do noszenia. Strona Im większy kontakt ze skórą, tym bardziej rygorystyczne wymagania, które musi spełnić produkt, aby uzyskać certyfikat.

 

REPREVE® recyklingowany poliester wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu, w tym plastikowych butelek. Przyjazne dla ziemi włókno stworzone dla dobra jutra. Na stronie W rzeczywistości produkty wykonane z REPREVE® pomagają oszczędzać energię i zasobów naturalnych. REPREVE® Unifi Inc.

 

Revolutional™ More firmy Carvico: wysokiej jakości tkanina techno tkanina o wysokim module sprężystości, która dopasowuje się do ciała jak druga skóra. dopasowuje się do ciała jak druga skóra, wspiera mięśnie i poprawia wyniki sportowe a jednocześnie pozwala na tworzenie niezwykle efektownych elementów odzieży kształtującej. Odporna na działanie potu i kremów, posiada również właściwości ochronne przed promieniowaniem UV (UPF50+).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium